Szukaj:
gb
O imprezie

Największe jesienne Targi branży HoReCa w Polsce: co roku na powierzchni ponad 7 tys. m2 spotyka się w Krakowie blisko 300 wystawców z kraju i zagranicy. Na targach prezentowana jest pełna oferta wyposażenia dla restauracji, barów, kawiarni, cukierni, stołówek, pizzerii oraz hoteli i innych obiektów noclegowych, a także artykuły spożywcze i napoje dla gastronomii oraz wina z całego świata.

Targi HORECA/GASTROFOOD 2012 - zakończone

10 tysięcy branżowych profesjonalistów odwiedziło w dniach 14-16 listopada 2012 Kraków. Powód? Wyjątkowy. Trwała jubileuszowa edycja największych w kraju jesiennych Targów branży HORECA. 20. Międzynarodowe Targi Wyposażenia Hoteli i Gastronomii HORECA®, 11. Targi Artykułów Spożywczych i Napojów dla Gastronomii GASTROFOOD® oraz 10. Międzynarodowe Targi Wina w Krakowie ENOEXPO®

Informujemy, że Targi w Krakowie Sp. z o.o. nie współpracują z firmą Expo Guide ani innymi firmami tego typu. Posługiwanie się przez tę firmę naszym logotypem bądź logotypami naszych targów jak i powoływanie się na obopólną współpracę jest BEZPRAWNE!